2017 Yılının En Şık En Moda Bayan Çizme Modelleri

Nine West Çizme Modelleri

2017 yılının Kasım ayı yaklaşırken Sonbahar’ın da ortasına geldik, Kış artık kapıda. Sonbahar sezonunun çizmeleri çoktan vitrinlere çıktı ama artık kışlık çizmelerin zamanı da geliyor.

İşte 2017 Yılı Sonbahar-Kış Modasından Seçtiğimiz Çizme Modelleri

Divarese Çizme Modelleri

İlk durağımız olan ayakkabı markası: Divarese. Resimdeki ilk siyah dizaltı çizme modelinde futuristik uzay çağı desenleri, deri malzeme üzerine işlenmiş, topuksuz ve maskülen bir çizme. İkinci kahve süet üzerine bordo-yeşil baklava desenli çizme modelinde, alçak topuklu ve vintage tarzı yansıtılmış. Üçüncü dizaltı ve orta boy kalın topuklu bordo çizme ise; çok sadece bir model olmasına karşın şarap rengiyle oldukça zarif ve kadınsı duruyor.

Hotiç Çizme Modelleri

Yukarıda resimde göreceğiniz gibi, Hotiç markası, çizme modellerinde bu yıl genelde sade tasarımlar kullanmış. Üçü de kalın topuklu olan bu çizme modellerinin ilk ikisi suni deriden ve dizüstü boyda yapılmış, sağdaki diz altı siyah çizme ise deri malzemeden üretilmiş.

Ayakkabı Dünyası Çizme Modelleri

Ayakkabı Dünyası‘ndaki çizme modelleri de yine aynı şekilde sade tasarımlarıyla gözümüze çarpıyor. Genelde siyah renk ağırlıklı olan çizmeler, topuksuz ya da az topuklu olarak üretilmiş, malzeme olarak ise deri ve süet kullanılmış.

Elle Çizme Modelleri

Elle‘nin 2017-2018 çizme modelleri arasında sade ama küçük detaylarla farklı ve orjinal hale getirilmiş ve kadınsılığından ödün vermeyen tasarımlar dikkat çekiyor. Diz altı boyda üretilen çizmelerde, malzeme olarak deri, işlenmiş deri ve süet kullanılmış.

Nine West Çizme Modelleri

Nine West,  kış sezonu çizme modellerinde, kaliteden ve şıklıktan ödün vermeyen farklı tasarımları kadınlara sunuyor. Resimdeki diz üstü boydaki topuklu gece mavisi çizme jakarlı kumaşla kaplanmış, diğer topuklu  çizmelerde ise deri ve süet malzemeler kullanılmış.

İnci Deri Çizme Modelleri

İnci Deri‘de yer alan çizme modellerinde ise; kısa çizmeleri daha çok beğendik. Özellikle yukarıdaki fotoğrafta yer alan ilk iki çizmede kovboy çizmelerinin tasarımından esinlenmiş, haki ve kahverengi süet üzerine işlemeleriyle birlikte çok şık  duruyor. Sağdaki siyah askeri deri çizmede ise, bilekteki toka ve yıldızlı bantlar, orjinal ve maskülen bir hava vermiş.

Bu ayakkabı modellerine ilk değerli yorumu siz yazın.

Bu Ayakkabı Modelleri Hakkında Fikirlerinizi Yazın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmaz.


*