2017 Sonbahar – Kış Modası Gucci Çizme Modelleri

2017 Sonbahar – Kış Modası Gucci Çizme Modelleri çeşitleri arasında sizler için en şık en moda en güzel çizmeler arasında yukarıda seçtiğimiz kapak fotoğrafımız Gucci‘nin kış modellerinden… Saten malzemeden olan, dizaltı boy olan, uzun “Gucci Dragon Çizme“lerin üzerinde, modele adını veren ejderha nakışları mevcut ve inanılmaz şık duruyor.

Bacağı zarifçe saran saten çizmelerin, burun kısmına doğru kristal taşlarla süslenmiş çok şık ve istendiğinde çıkabilen bir fiyonk mevcut, topuklarda da yine aynı şekilde kristal taşlarla işlenmiş kısım çizmeye çok sofistike ve snob bir hava katmış. Mini bir elbisenin altına giydiğiniz bu şahane çizmelerle fark edilmemeniz olanaksız:) Ayrıca Gucci‘de aynı modelin Bootie‘leri de mevcut.

Gucci‘nin beyaz deri üzerine çiçek işlemeli çizmesi ise, kristal taş şeritleri ve altın rengi metal topuğuyla yine çok zarif, uzun şifon elbiselerin altında harika duracaktır.

Gladyatör sandaletler gitti, Gladyatör çizmeler geldi! 2017 yılı çizme modelleri arasında Gucci bu yıl gladyatör sandalet ve makosenleri birleştirip gladyatör çizme modellerini soktu.

Resimdeki modelde görebileceğiniz gibi, Gucci Gladyatör sandaletin bileğin üstündeki ilk bantına kadar olan siyah danetl çorap kullanılmış, yani çizme aslında çıplak ayak üzerine giyilmiş, bu da çizmenin orjinalliğini çok hoş vurgulamış. Bu çizme modeli, birçok farklı şekilde kombinlenmeye uygun, bu kış çok fazla ayakta Gucci Gladyatör Çizme stilini görebiliriz.

2017 yılı Sonbahar- Kış çizme kreasyonundan, en beğendiğimiz Gucci çizme modelini en sona sakladık.  Siyah deri üzeri üzerine kırmızı bir yılan deseniyle sarmalanmış, bu uzun dizaltı çizmeler güçlü kadın imajına çok uygun ve gerçekten çok havalı!

Bu ayakkabı modellerine ilk değerli yorumu siz yazın.

Bu Ayakkabı Modelleri Hakkında Fikirlerinizi Yazın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmaz.


*