2017-2018 Sonbahar-Kış Sezonu Modası Bayan Bot Modelleri

Soğuklar bastırıyor. Botlar, bootieler giyme zamanı geldi. Özellikle uzun yünlü elbiseler, skinny jeanler  veya mini elbiselerin altında kalın renkli çoraplarla botları kombinlediğinizde çok sık ve sofistike duruşlar yakalayabilirsiniz.

2017-2018 Sonbahar-Kış Modası Bayan Bot Modelleri

Elle Bot Modelleri

2017-2018 Sonbahar-Kış Sezonu Elle Bot Modelleri arasından seçim yaparken gerçekten zorlandık. Birincisi, bu yıl Elle çok fazla sayıda bot modeli üretmiş, ikincisi ise botların hepsi birbirinden güzel, şık ve kaliteli, yani neredeyse mağazadan eliniz boş çıkmanız imkansız, mağazadan bot satın almayı düşünüyorsanız en az bir saatinizi orada geçirmeye hazır olun:)

Yeşil Kundura Bot Modelleri

Yeşil Kundura‘da bu sezon, genelde alçak topuklu ve sade tasarımlı bot modelleri mevcut. Günlük olarak ise; Caterpillar, Harley Davidson ve Hush Puppies‘in çeşitli renkler ve modellerdeki botları satışa sunuluyor.

Flo Bot Modelleri

Flo Ayakkabı’da bu sezon oldukça fazla miktarda bot modelleri çeşitleri mevcut. Genelde günlük giyilebilen botlara ağırlık veren Flo‘da hem rahat hem de şık modeller bulmanız mümkün.

Deichmann Bot Modelleri

2017-2018 Sonbahar-Kış SezonuDeichmann bot modelleri“nde, bu senenin modasına uygun olarak, ağırlıklı olarak nakış işlemeli botlar revaçta ve bu botlar gerçekten çok şık, üstelik fiyatları da nispeten uygunlar.

Hotiç Bot Modelleri

Yeni sezonda, “Hotiç bot modelleri“nde tamamen şıklık ön planda ve botlar tamamen bu yılın modasına uygun olarak tasarlanmış. Hem şık hem kaliteli bu botlarla farkedilmemeniz olanaksız.

Bu ayakkabı modellerine ilk değerli yorumu siz yazın.

Bu Ayakkabı Modelleri Hakkında Fikirlerinizi Yazın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmaz.


*