Yılbaşı’nda Giyebileceğiniz En Güzel Abiye Ayakkabı Modelleri

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Yılbaşını dışarıdaki davetlerde veya etkinliklerde kutlamayı planlayan bayanlar ise, “Ne giyeceğim?” telaşına şimdiden girdiler ve harıl harıl kıyafet, aksesuar, takı, ayakkabı ve çanta seçmeye başladılar bile.

Bir de yılbaşı hediyeleri meselesi var, o ise ayrı bir hangame. Kime ne hediye alınacak, beğenecek mi, nasıl neye göre seçim yapılacak koşuşturmacası da sizleri bekliyor, şimdiden kolay gelsin.

Biz de, yılbaşındaki bu seçimlerinize bir nebze yardımcı olabilmek amacıyla, yurtiçinde ya da internetteki online alışveriş sitelerinden kolayca bulabileceğiniz markaların “en güzel abiye ayakkabı modelleri“ni sizler için uzun uzun derledik.

2018 yılına girerken, tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde, doğal olarak ayakkabılarda da markaların indirimleri ve fırsat kampanyaları başlamış durumda. Bu da; yılbaşı için satın alacağınız “abiye ayakkabı modelleri“nin, etiket fiyatlarından çok daha aşağıda indirimli alma avantajını bizlere sunuyor. Fırsatı kaçırmamak lazım, indirimin tadı başkadır, hele ki bir fiyatına 2-3 ayakkabı alınırsa:)

Hepinize şimdiden güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı, sevdiklerinizle beraber güzel bir yıl geçirmenizi ve beğendiğiniz en güzel ayakkabılara sahip olmanızı diliyoruz 🙂

2017-2018 Yılbaşı Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Hotiç Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Hotiç‘te şu anda ayakkabılarda %60 + %30 indirim kampanyası mevcut ve tüm siparişlerde kargo ücretsiz kampanyası var. Doğrusunu söylemek gerekirse Hotiç abiye ayakkabı modelleri arasından, gerek topuklu ayakkabılar gerekse alçak topuklu ayakkabılar olsun seçmekte bir hayli zorlandık, çok güzel, farklı renklerde ve çok çeşitli modelleri var, ayrıca bazı ayakkabı modellerinin takım çantaları da üretilmiş, onlara da göz gezdirebilirsiniz.

Desa Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Desa Ayakkabı mağazalarında ve internetteki online alışveriş sitesinde, yeni sezon ayakkabılarında %50 indirim + %30 indirim kampanyası var. Desa‘da, özellikle yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz ve abiye ayakkabı olmasa da oldukça dikkat çekici, kırmızı dizaltı çizmeler çok hoşumuza gitti ve abiye ayakkabı modellerimizin arasına sıkıştırmak istedik. Yılbaşında abiye bir mini elbisenin ya da pileli bir eteğin altında bu çizmelerle, çok çarpıcı ve sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İnci Deri Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

İnci Deri mağazalarının ayakkabı modellerinde, %80’e varan indirim kampanyası mevcut. Ayrıca 250 TL. ve üzeri alışverişlerde, 50 TL.den başlamak üzere alışverişinize göre değişen miktarlarda, sepette ek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Divarese Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Divarese‘de çok çeşitli abiye ayakkabı modelleri mevcut  Abiye babetlerden tutun, stiletto ve sandaletlere kadar… Biz en çok, yukarıdaki fotoğrafta 2.sırada görebileceğiniz, 1920’ler ve 1950’ler ayakkabı koleksiyonunu sevdik. Üstelik, tüm ayakkabılar kış sezonu indirimine girmiş durumda, üstüne bir de indirim kuponu bulursanız, fazladan %20 indirimli abiye ayakkabı alışverişi yapabilirsiniz

 

Bu ayakkabı modellerine ilk değerli yorumu siz yazın.

Bu Ayakkabı Modelleri Hakkında Fikirlerinizi Yazın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmaz.


*