2017 Sonbahar Siyah Topuklu Ayakkabı Modelleri

Siyah topuklu ayakkabılar, her daim vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Hele ki sonbahar kış aylarında, siyah ve koyu renkli ayakkabı modellerini giymeyi daha çok tercih ederiz. Biz de 2017-2018 Sonbahar-Kış kreasyonlarındaki “siyah topuklu ayakkabı modelleri“ne bir göz atalım ve sizlerle paylaşalım istedik. Yukarıdaki resimde gördüğünüz topuklu ayakkabı Cichic’ten, ayakta duruşu ise “çok çekici”.

Bu Mary Jane tarzı 4 bantlı kapalı burun siyah stiletto ise 2017-2018 Sargossa koleksiyonundan… Böyle şık bir modeldeki topuklu ayakkabı her kadına yakışır. İster skinny jeanlerle, ister kumaş pantolonlarla, uzun elbiselerle, dar mini eteklerle veya elbiselerle kombinlendiğinde muhteşem olur.

İnci Deri‘nin 2017-2018 koleksiyonundan olan, yine Mary Jane stili,  siyah süet üzerine nakışlı ayakkabı da oldukça şık. İnci aynı modelin siyah portföy modeli çantasını da takım olarak satışa sunmuş ve birlikte çok tarz duruyorlar.

Bu klasik görünümlü siyah kalın topuklu ayakkabı ise, Ayakkabı Dünyası markalarından Provoq‘a ait. Siyah simli topuklu bu kadife kaplama  ayakkabı da hem pantolonlarda hem de elbiselerde oldukça zarif duracaktır.

Bu ayakkabı modellerine ilk değerli yorumu siz yazın.

Bu Ayakkabı Modelleri Hakkında Fikirlerinizi Yazın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmaz.


*